Panjur Sistemleri

Panjur Sistemleri

evinizin yada iş yerinizin yaşam kalitesini artıracak makul bir çözümdür. Uygulama alanına farklı bir hava ve modern bir yapı kazandıran sistemler sayesinde günümüz teknolojisini yakalamak mümkün.

Neden Panjur Sistemleri Tercih Edilmeli?

AVM’lerden, hastanelere, dükkânlardan evlere kadar geniş bir uygulama yelpazesi olan otomatik panjur sistemleri sayesinde mekânınıza değer katar ve işlevselliğini artırabilirsiniz. Güneşi ve olumsuz hava şartlarını da engelleyebileceğiniz bu sistemler istenirse kişiselleştirilerek uygulama yerine modern bir hava katabilirsiniz.

Panjurlar geçmişten günümüze kadar pek çok evde tercih sebebi olmuştur. Bunu başlıca maddelerinden biri güneşin sıcaklığından ve diğer hava koşullarının olumsuz etkilerinden kurtulmaktır. Kışın yağmur yazın güneşten korunmanın en uygun yoludur.

Modern teknolojinin sayesinde artık çoğu panjur sistemleri otomatik olarak ya bir düğme yardımı ile ya da kablosuz uzaktan kumanda yöntemleri ile açılıp kapana bilmektedir. Bu da insan gücüne olan ihtiyacı ve kaza risklerini tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Panjur Sistemlerinin Fonksiyonları

Otomatik panjurlar günümüzde en çok tercih edilen sistemlerdir. Yüksek oranda ısı yalıtımı sağlaması ve uygulama mekanına modern bir hava vermesinin yanı sıra pek çok fonksiyonu da bulunmaktadır.

Sisteme sahip olduğunuzda güneş, toz ve rüzgara karşı üst düzey koruma sağlayan bir yapınız olur. Ayrıca uzaktan kontrol sayesinde kullanımı da rahattır. Kattığı modern hava ile estetiği tamamlar. Dayanıklı yapısı ile darbe ve hava muhalefetlerine karşı koruma sağlar. Uzun ömürlü olması ile kısa sürede kendini amorti etmeye başlar. Dilediğiniz gibi renk seçeneği ile panjurlarınızı kişiselleştirmeniz mümkündür.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin