Otomatik Bahçe Kapıları

Otomatik Bahçe Kapıları

Site ve iş yerleri gibi müstakil alanlarda ya da fabrika kapılarında kullanılabilen otomatik bahçe kapıları ile giriş çıkışları kolayca ve insan gücü gerektirmeksizin kontrol edebilirsiniz. Özellikle zorlu mevsim şartlarında aracınızdan inmeden kapınızı açmak ve giriş çıkışları kolaylaştırmak oldukça önemlidir.

Gaziantep Otomatik bahçe kapıları giriş çıkış yoğunluğunun çok olduğu yerlerde rahatlık ve sağladığı konfor ile hem size rahatlık hem de güvenlik sağlamaktadır. Özellikle güvenlik konusunda sizlere vereceği önemli artı ile vazgeçilmeziniz olacaktır.

Uzaktan kumandalı Gaziantep otomatik bahçe kapıları sistemler ile sadece kumanda sahiplerinin giriş çıkışa yetkileneceği bir kontrol mekanizması sayesinde artık daha güvenli ve daha konforlu bir bahçeye sahip olacaksınız.

Otomatik Bahçe Kapıları Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Tamamen sizin kişisel zevkleriniz ile şekillenecek otomatik bahçe kapıları alüminyum, ferforje, ahşap ve demirden yapılabilir. Bahçe kapılarının büyüklük ve ağırlığına göre uygun motor kullanılarak açılış kapanışlar konfora kavuşturulur. 400, 800 ve 1200 kilo ağırlığa erişebilen kapılar dilediğiniz modele göre tasarlanabilir. Tabi ki otomatik bahçe kapınızın ağırlığı ve ölçülerine göre kullanılacak motor da değişkenlik gösterebilir. Bu şekilde üretilmiş kapıların ortalama açılış hızları 0,4 metre/saniyedir.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin