Hızlı PVC Kapıları

Hızlı PVC Kapıları

genel olarak girişlerin ve çıkışların yoğun olduğu alanlarda sürekli açık kalmasının uygun olmadığı yerler içini genelde de fabrikalarda iç mekânı korumak için kullanılan, depo gibi yerlerin dış faktörlerden arındırılması amacıyla kullanılan kapılardır. Kapıların hızlı açılması ve kapanması sayesinde malların taşınması ve güvenli bir şekilde barındırılmasını sağlar.

Hızlı PVC Kapıların Avantajları

  • Darbeye dayanıklı olmaları sebebiyle sevkiyatlar sırasında oluşabilecek kazaların engellenmesi ve oluşabilecek ekstra maliyetlerin çıkmasının önüne geçer.
  • Otomatik kapılar, barındırdıkları mekanizmalar sayesinde sürekli açık kalmazlar ve açıldıklarında da gereksiz yere açık kalmazlar. Otomatik sistemli kapılar fotoselli sistemleri sayesinde herhangi bir cismin ya da kişinin altında durması durumunda kapanmayan ya da kapanma durumu durduran güvenlik sistemi sayesinde oluşabilecek olumsuz durumların ve kazaların önüne geçebilirsiniz.
  • Bakımları maliyetsiz ve oldukça az sayıdadır. Motorlarının düşük devirli olması ile yıllara meydan okuyan yapıları vardır. Bu da bakım maliyetlerini düşürmektedir.
  • Otomatik kapılara opsiyonel olarak takılabilen modüller ve mekanik kilitler sayesinde kapı olarak kullanıldığı depo ve mekânların güvenliğini sağlama konusunda da sizleri çözüme ulaştıracaktır.
  • Farklı şekilde ve hızlıca açılan kapılar sayesinde yükleme boşaltma işlemleriniz sırasında kapıların size engel olmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Yükleme ve boşaltma işleminin yapıldığı depolardaki kapıların yoğunluğa göre hızlı açılıp kapanması sağlanabilir.
  • Sert hava şartlarına karşı depolarınızı maksimum oranda koruyan ve minimum derecede etkilenmenizi sağlayan Gaziantep hızlı PVC kapılar, ısı kaybının ve gürültü kirliliğinin de önüne geçmektedir.
  • Boyutlarının kullanım alanlarına göre ayarlanabildiği kapılar her ortama rahatlıkla uygulanabilir. Dilediğiniz renk ve tasarımları uygulayabileceğiniz kapınızı tasarımsal olarak işletmeniz ya da mekânlarınıza modern bir hava katabilirsiniz.

Diğer Hizmetler

Acil Soru ve Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin